Breuning


Niemiecka firma Breuning to światowy leader w produkcji obrączek ślubnych. Oryginalne wzornictwo i doskonałą jakość obrączek zawdzięczamy nowoczesnym technologiom oraz ogromnemu 100 letniemu doświadczeniu funkcjonowania firmy. Nowoczesny park maszynowy gwarantuje perfekcyjną jakość obrączek produkowanych w technologii bezszwowej (z tuby) czyli bez łączenia na obwodzie. Elementy w obrączkach wielokolorowych łączone są metodą sienteringu czyli spiekania w temperaturze bliskiej temperaturze topnienia. Uzyskana taką metodą spoina jest idealnie równa, bez przebarwień i jest bardzo wytrzymała.

Do produkcji firma Breuning wykorzystuje najwyższej jakości stopy złota i innych metali szlachetnych. Zgodnie z unijnymi normami wyroby firmy Breuning są całkowicie pozbawione niklu, co jest istotne dla alergików. Wiele rozwiązań technologicznych i wzorów chronionych jest patentami. Firma Breuning opracowała recepturę czarnego złota wybarwionego w całej masie i stworzyła przepiękne kolekcje czarno-białych obrączek Black&White. 

Wyroby firmy Breuning dostępne są w białym, żółtym, różowym lub czarnym złocie próby 333, 375, 585, 750, platynie próby 600 i 950 oraz palladzie próby 500 i 950. Prawie każdy wzór obrączek prezentowany na naszej stronie można wykonać w dowolnym kolorze oraz próbie złota, platyny lub palladu. W celu wyceny prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy na adres info@wielocha.pl (ceny prezentowane na stronie za złoto próby 585 z brylantami w damskiej obrączce). Grawer wewnętrzny (ok. 23 znaków) wykonywany jest przez producenta gratis.

Od 30 lat współpracujemy z firmą Breuning. W naszej ofercie znajdziecie Państwo obrączki ślubne, biżuterię zaręczynową, biżuterię złotą z kolekcji Pure Elegance oraz wyroby srebrne.

Czcionka Breuning 1
Czcionka Breuning 2
Czcionka Breuning 3
Czcionka Breuning 4
Czcionka Breuning 5

Symbole Breuning


KOLEKCJE

BASIC - podstawowa i najbardziej popularna kolekcja obrączek Breuning ciesząca się niesłabnącym powodzeniem wśród wymagających klientów. Na życzenie klienta każdy wzór z kolekcji BASIC możemy wykonać z platyny lub palladu.BASICBLACK & WHITE - to niezwykle oryginalna kolekcja obrączek ślubnych firmy BREUNING. Białe i czarne złoto tworzy surowe nowoczesne zestawienie. Czarne złoto wybarwione jest w całej masie, nie ma więc ryzyka, że z czasem warstwa się zetrze.

BLACK & WHITE

DESIGN - charakteryzuje się wyrafinowanym oryginalnym wzornictwem. Część modeli posiada ciekawą oprawę kamieni umieszczonych w bocznej krawędzi. Wewnętrzne wyoblenie zapewnia komfort nawet przy szerszych obrączkach.

DESIGN

RAINBOW - jedna z najstarszych kolekcji, która do dziś prezentowana jest w niezmienionej formie ze względu na duże zainteresowanie klientów. Ciekawie zestawienie kolorów charakteryzuję tę kolekcję.

RAINBOW


INSPIRATION - należy do najbardziej interesujących. Część obrączek tej kolekcji dostępna jest z najwyższej jakości diamentami o szlifie bagietkowym.

INSPIRATION


SMART LINE -  obejmuje zarówno obrączki jednokolorowe wykonane z żółtego, różowego lub białego złota jak również dwukolorowe z dowolną konfiguracją tych trzech kolorów.

SMART LINE


PREMIUM - została stworzona z myślą o najbardziej wymagających klientach. Jest to jedyna kolekcja, w której producent proponuje grawery głęboko wyryte na zewnętrznej stronie obrączki.

PREMIUM

 

EMOTION - obrączki bardziej masywne o interesujących kształtach i oprawie diamentów. W latach ubiegłych kolekcja ta występowała pod nazwą BLUMER. Obrączki EMOTION są wykonane z jednego koloru złota lub jako wielobarwne.

EMOTIONSMART LINE MOONLIGHT -  charakterystyką tej kolekcji jest prostota i oryginalność. Obrączki wykonane są z białego i czarnego złota. Dzięki obniżeniu wagi kolekcja MOONLIGHT jest znacznie tańsza  od obrączek Black & White.

SMART LINE MOONLIGHT

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl